Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd 086-0755-28025755 richer@richconn.com.cn

Odlew aluminiowy

Cast aluminum is a process method of forming the required shape aluminum parts by pouring it into the mold in a molten state. The aluminum used in cast aluminum is called cast aluminum alloy.

Uzyskaj wycenę
jakość Odlew aluminiowy Usługa
Dom - Usługi - Odlew aluminiowy

Odlew aluminiowy

Odlew aluminiowy

Odlew aluminiowy to proces formowania części aluminiowych o wymaganym kształcie poprzez wlewanie ich do formy w stanie stopionym.Aluminium stosowane w odlewie aluminiowym nazywane jest odlewanym stopem aluminium.
Przegląd
Czy wlewek z czystego aluminium lub stopu aluminium zgodnie ze standardową proporcją składników, po sztucznym podgrzaniu w celu przekształcenia go w ciekły stop aluminium lub stan topienia, a następnie przez profesjonalną formę lub odpowiedni proces nalewania ciekłego aluminium lub stopu aluminium wnęka, chłodzona w celu uzyskania wymaganego kształtu części aluminiowych procesu.
Aluminium stosowane w odlewach aluminiowych nosi nazwę: odlew aluminiowy.Powszechnie stosowane metody odlewania aluminium to: odlewanie piaskowe, odlewanie ciśnieniowe, odlewanie niskociśnieniowe, odlewanie precyzyjne, odlewanie trwałe i tak dalej.
Zwróć uwagę na główne punkty
Po pierwsze, charakterystyka wady żużla utleniającego: żużel utleniający jest rozprowadzany w górnej powierzchni odlewu, w odlewie nie wentyluje narożnika.Pęknięcia są najczęściej szaro-białe lub żółte, prześwietlone promieniami rentgenowskimi lub wykryte mechanicznie lub podczas mycia alkalicznego, kwaśnego lub anodowania.
Przyczyna: 1. Materiał pieca nie jest czysty, zużycie materiału w piecu powrotnym jest zbyt duże.2. System nalewania jest źle zaprojektowany.3. Żużel w płynie stopowym nie został usunięty.4. Operacja zalewania nie jest prawidłowa i jest wprowadzana do żużla.5. Nie ma wystarczająco dużo czasu na uspokojenie po dopracowaniu leczenia degradacji.Metoda zapobiegania: 1. Materiał pieca należy wydmuchać piaskiem, należy odpowiednio zmniejszyć użycie materiału pieca powrotnego.2. Poprawić konstrukcję układu zalewowego i poprawić jego zdolność blokowania żużla 3. Żużel z odpowiednim wytopem 4 Zalewanie powinno być płynne i skupiać się na żużlu 5 Płyn stopowy powinien leżeć przez pewien czas przed wylaniem po rafinacji .
Po drugie, pory, charakterystyka defektów: trzy otwory gazowe w ściance odlewniczej są zazwyczaj okrągłe lub owalne, o gładkiej powierzchni, na ogół jasnej oksydacyjnej skórze, czasem oleistej żółtej.Pory powierzchniowe, bąbelki można znaleźć poprzez piaskowanie, pory wewnętrzne, bąbelki można znaleźć za pomocą promieni rentgenowskich lub obróbki, bąbelki na negatywowej czerni rentgenowskiej.

Przykładowa wystawa

Nasze usługi obejmują wszystkie branże i docierają do wszystkich zakątków świata, możemy wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju produkty według Państwa projektu.