Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd 086-0755-28025755 richer@richconn.com.cn

Części do frezowania CNC

Frezowanie CNC jest bardziej stosowane do skomplikowanych powierzchni。

Uzyskaj wycenę
jakość Części do frezowania CNC Usługa
Dom - Usługi - Części do frezowania CNC

Części do frezowania CNC

  • Co to jest frezowanie CNC?

    jakość Części do frezowania CNC Usługa

    Frezowanie CNC to niezbędny proces w nowoczesnej obróbce skrawaniem. Proces inny niż toczenie polega na tym, że toczenie jest szybkim obrotem obrabianej części, a narzędzie porusza się powoli wzdłuż kierunku x.y.z na uchwycie narzędzia, aby odciąć materiał. Proces frezowania CNC przyjmuje, że materiał się nie porusza, narzędzie obraca się z dużą prędkością na uchwycie narzędzia i porusza się powoli wzdłuż trzech kierunków x.y.z, aby odciąć materiał. Jednocześnie frezarki NC są generalnie wyposażone w magazyn narzędzi, który może automatycznie wybrać narzędzie za pomocą programu, aby zrealizować cały proces bezobsługowej pracy, ustabilizować jakość, poprawić wydajność oraz zmniejszyć koszty pracy i robociznę wpłynął na jakość.

    Bezpłatna wycena

Dysponujemy 30 frezarkami CNC, które zapewniają wydajność przerobową 100 000 sztuk rocznie, co zapewnia obróbkę wszystkich powierzchni na miejscu.Posiadamy bardzo precyzyjne (± 0,005) frezowanie CNC, a zakres frezowania wynosi od 1mm do 1500mm.Powierzchnia, rowek, powierzchnia stożka, otwór, powierzchnia o specjalnym kształcie i inna obróbka to główny zakres obróbki frezowania.Frezowanie CNC nadaje się do obróbki dużych ilości części o specjalnych kształtach.Jednoczesna obróbka wielu części może być realizowana poprzez dostosowywanie uchwytów narzędziowych.Optymalizując program, można skrócić ścieżkę przetwarzania ciągłych wielu procesów i zrealizować bardziej wydajną produkcję.Nasze przedsiębiorstwo zrealizowało sieciowe sterowanie wieloma obrabiarkami w celu realizacji synchronicznej realizacji i monitorowania procesu produkcyjnego.

Przykładowa wystawa

Nasze usługi obejmują wszystkie branże i docierają do wszystkich zakątków świata, możemy wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju produkty według Państwa projektu.