Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd 086-0755-28025755 richer@richconn.com.cn

Części do toczenia CNC

Toczenie CNC jest najczęstszą metodą obróbki skrawaniem.

Uzyskaj wycenę
jakość Części do toczenia CNC Usługa
Dom - Usługi - Części do toczenia CNC

Części do toczenia CNC

  • Co to jest toczenie CNC?

    jakość Części do toczenia CNC Usługa

    Toczenie CNC jest najczęstszą metodą obróbki skrawaniem. Główną zasadą działania jest: poprzez szybki obrót przedmiotu obrabianego na obrabiarce narzędzie przesuwa się w osi osiowej i pionowej, dzięki czemu ostrze odcina niektóre materiały części kolidujących. Toczenie NC to sposób na rozróżnienie toczenia ręcznego. Toczenie ręczne zależy od ręcznej kontroli prędkości maszyny i posuwu. Toczenie NC to sposób na obróbkę półręczną poprzez ręczne ustawianie parametrów maszyny.

    Bezpłatna wycena

Posiadamy 50 tokarek CNC, które zapewniają moce przerobowe produkcji 1 mln sztuk rocznie.Dysponujemy precyzyjną (± 0,002) obróbką cyfrową tokarką.Zakres toczenia wynosi od 1mm do 1200mm.Obróbka wałów, prętów, rur i okrągła to główne rodzaje obróbki tokarskiej.Obróbkę powierzchni części niekoncentrycznych, taką jak radełkowanie, można przeprowadzić za pomocą specjalnych uchwytów narzędziowych.Toczenie NC nadaje się szczególnie do obróbki dużych ilości części.Zwiększając automatyczne podawanie, jednoczesną obróbkę wielu narzędzi i zwiększając liczbę detali, można zoptymalizować obróbkę części o tej samej jakości, co może znacznie poprawić wydajność maszyny i obniżyć koszty obróbki.

Przykładowa wystawa

Nasze usługi obejmują wszystkie branże i docierają do wszystkich zakątków świata, możemy wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju produkty według Państwa projektu.