Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd 086-0755-28025755 richer@richconn.com.cn
Hartowana i hartowana precyzyjna stal matrycowa Powolne cięcie drutu WEDM-LS i WEDM-HS i EDM oraz usługi przetwarzania

Hartowana i hartowana precyzyjna stal matrycowa Powolne cięcie drutu WEDM-LS i WEDM-HS i EDM oraz usługi przetwarzania

 • Nazwa
  Części tokarskie CNC
 • Materiał
  Stop aluminium ze stali nierdzewnej lub dostosowany
 • Tolerancja
  +/-0,002 mm
 • Rodzaj przetwarzania
  Toczenie CNC, wiercenie, odtłuszczanie
 • Kontrola jakości
  100% kontrola jakości
 • Nazwa produktu
  usługa obróbki aluminium cnc,
 • Sprzęt do przetwarzania
  FREZOWANIE CNC WEDM-SL EDM
 • Obróbka powierzchniowa
  hartowanie powierzchniowe 40-52HRC
 • Kolor
  Oznaczenie klienta
 • Galwanizacja czy nie
  Galwanizacja czy nie
 • Miejsce pochodzenia
  Shenzhen, Chiny
 • Nazwa handlowa
  Richconn
 • Orzecznictwo
  ISO9001:14001
 • Numer modelu
  TM-09
 • Minimalne zamówienie
  1 szt.
 • Cena
  Negotiable by Drawing & Qty
 • Szczegóły pakowania
  Pianka i karton ekspresową, drewnianą skrzynią lub paletą drogą morską lub zgodnie ze szczegółowymi
 • Czas dostawy
  3-5 tygodni
 • Zasady płatności
  TT, Alibaba
 • Możliwość Supply
  10 000 sztuk miesięcznie

Hartowana i hartowana precyzyjna stal matrycowa Powolne cięcie drutu WEDM-LS i WEDM-HS i EDM oraz usługi przetwarzania

Hartowana i hartowana precyzyjna stal matrycowa Powolne cięcie drutu WEDM-LS i WEDM-HS i EDM oraz usługi przetwarzania

Elektrodrążarka drutowa o dużej prędkości (WEDM-HS).
Drut elektrodowy (zwykle drut molibdenowy) służy do szybkiego ruchu posuwisto-zwrotnego, a prędkość drutu wynosi 8-10 m/s.Drut elektrody może być ponownie użyty, co oszczędza drut molibdenowy, ale dokładność jest niska.Jest powszechnie używany przez krajowe maszyny do cięcia drutu, co jest unikalne w Chinach.Tryb obróbki drutowej EDM.

Średniej prędkości drut EDM (WEDM-MS)
Zasada działania polega na użyciu ciągle poruszającego się drutu molibdenowego (zwanego drutem elektrodowym) jako elektrody do wykonywania impulsowego wyładowania iskrowego w celu usunięcia metalu i przecięcia przedmiotu obrabianego.Szybkość podawania drutu i jakość przedmiotu obrabianego mieszczą się w zakresie pomiędzy szybkim drutem a wolnym drutem, dlatego nazywa się to cięciem drutem średnim.Drut średni jest ulepszonym produktem szybkiego drutu, dlatego można go również nazwać: szybkim drutem, który można wielokrotnie przecinać.Dlatego jego prędkość przetwarzania jest zbliżona do tego szybko poruszającego się drutu, a jakość przetwarzania również ma tendencję do tego wolno poruszającego się drutu.Prędkość podawania drutu wynosi od 1 do 12 m/s, którą można dostosować w razie potrzeby.

Elektrodrążarka drutowa o niskiej prędkości (WEDM-LS)
Drut elektrodowy wolnoobrotowej maszyny do cięcia drutu wykorzystuje drut miedziany jako elektrodę narzędziową, a elektroda jest stale przesuwana w celu wykonania ablacji wyładowania iskrowego i cięcia przedmiotu obrabianego.Stosowany jest głównie do obróbki wszelkiego rodzaju skomplikowanych i precyzyjnych małych detali.Obecna precyzja może osiągnąć 0,002 mm, a jakość powierzchni jest zbliżona do poziomu szlifowania.Drut elektrodowy nie jest już używany po rozładowaniu i wykorzystuje nieoporowy zasilacz antyelektrolizy, zwykle z automatycznym nawlekaniem drutu i urządzeniami do stałego napinania.Praca jest stabilna, jednolita, ma niski jitter, ma wysoką dokładność obróbki i dobrą jakość powierzchni, ale nie nadaje się do obróbki przedmiotów o dużej grubości.Ze względu na precyzyjną konstrukcję obrabiarki, dużą zawartość techniczną oraz wysoką cenę obrabiarki, koszt użytkowania jest również wysoki.


Różnica między szybkim drutem EDM a wolnoobrotowym drutem EDM
Wiele osób jest zdezorientowanych różnicą między szybkim drutem EDM a wolnym drutem EDM.Tutaj przedstawimy szczegółowe wprowadzenie do różnicy między przewodem szybkim a przewodem wolnoobrotowym w WEDM.

1. Prędkość drutu jest inna.
W obrabiarce do drutu WEDM-HS i WEDM-LS rozróżnia się w zależności od prędkości chodzenia drutu podczas pracy drutu elektrodowego.

Prędkość drutu szybkiego drutu wynosi zwykle 300-700 m/min.Prędkość drutu o niskiej prędkości wynosi zwykle 3-15 m / min.

2. Materiał drutu elektrody jest inny.
Materiał drutu elektrodowego maszyny do cięcia drutu o dużej prędkości to drut molibdenowy i stop wolframowo-molibdenowy.Drut elektrodowy z drutu o niskiej prędkości zwykle przyjmuje drut miedziany lub inny drut pokryty metalem.

3. Średnica drutu elektrodowego.
Średnica drutu elektrodowego do szybkich maszyn do cięcia drutu wynosi od 0,03 do 0,25 mm, a powszechnie stosowana średnica wynosi od 0,12 do 0,2 mm, natomiast średnica drutu elektrodowego do niskoobrotowego cięcia drutu wynosi od 0,15 do 0,3 mm, a powszechnie stosowana średnica to 0,25 mm.

4. Różne płyny robocze.
Wymagania dla WEDM-HS nie są zbyt surowe, a płyn roboczy jest na ogół emulsją.Płynem roboczym WEDM-LS jest woda dejonizowana lub nafta, a system filtracji jest również wymagany do ciągłego filtrowania zanieczyszczeń w płynie roboczym podczas produkcji.

5. Różna dokładność.
WEDM-HS to recykling drutu elektrodowego, ponieważ drut elektrodowy nadal się zużywa, co wpływa na dokładność obróbki.Dokładność produktów przetwarzanych przez WEDM-HS wynosi ±0,015~0,02mm.

Drut elektrodowy WEDM-LS nie podlega recyklingowi, co znacznie poprawia dokładność obróbki.Dokładność obróbki obrabiarki może osiągnąć ± 0,002 mm.

6. Koszt jest inny.
Obrabiarki WEDM-HS są bardziej powszechne i mają niską zawartość techniczną.Jest więcej producentów, a obrabiarki są tanie.Ponadto drut molibdenowy jest poddawany recyklingowi, wydajność przetwarzania jest również wysoka, a koszt przetwarzania jest niski.

Maszyna WEDM-LS charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi i drogim wyposażeniem.Koszt przetwarzania jest również wysoki.

Pozwól, że podzielę się z Tobą tabelą porównawczą WEDM-LS i WEDM-HS, abyś mógł je porównać bardziej intuicyjnie.

 

Świadczymy usługi obróbki elektroerozyjnej Wire EDM z wysoką precyzją i wąskimi tolerancjami.SANS może również świadczyć usługi wiercenia EDM mikrootworów i małych otworów w złożonych częściach.