Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd 086-0755-28025755 richer@richconn.com.cn

profil firmy

Uzyskaj wycenę
Dom -

Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd profil firmy

Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd
 • Rodzaj działalności

  Agent,Importer,Eksporter,Firma Handlowa

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód

 • marki

  Ruizhiyuntong

 • Ilość pracowników

  50~100

 • Coroczne wyprzedaże

  1000000-5000000

 • Rok założenia

  2013

 • pc Export

  80% - 90%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

086-0755-28025755

Wprowadzenie

Chiny Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd profil firmy 0

 

Shenzhen Richconn Technology CO, .Ltd jest ambitną firmą zarejestrowaną w ISO, specjalizującą się w obróbce CNC i skupiającą się na najwyższej jakości wykonania, absolutnej jakości, czystości i terminowym czasie realizacji.Jesteśmy zgranym zespołem utalentowanych i doświadczonych inżynierów, mechaników i konsultantów technicznych, którzy zobowiązują się do pomocy w rozwiązywaniu problemów związanych z wytwarzaniem precyzyjnych i złożonych części obrabianych, w tym projektowaniem, kosztami produktu, jakością, problemami montażowymi itp.

Chiny Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd profil firmy 1

 

Praca zespołowa: mamy doświadczonych inżynierów, programistów, zespół ds. Kontroli jakości, sprzedaży i zarządzania.Każdy członek jest mocno powiązany, aby dobrze realizować zamówienia klientów.

Chiny Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd profil firmy 2

Umiejętność: Co miesiąc organizujemy szkolenie z zakresu eksploracji umiejętności.Inżynierowie, programiści i pracownicy dzielą się nowymi pomysłami i umiejętnościami w celu ciągłego doskonalenia umiejętności obróbki. Doskonała komunikacja: Członkowie sprzedaży biegle mówią po angielsku, są proaktywni i mają wiedzę na temat obróbki skrawaniem. Z łatwością rozumieją, czego chcesz.

Chiny Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd profil firmy 3

To, co odróżnia Ruizhiyuntong Tech od innych firm zajmujących się obróbką, to fakt, że Ruizhiyuntong Tech to znak najwyższej jakości i wysokiej wydajności.

Chiny Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd profil firmy 4

W ciągu tych lat sprowadziliśmy wiele zaawansowanych technologicznie urządzeń, na przykład 4-osiowe centrum obróbcze CNC, które umożliwia nam szybsze niż kiedykolwiek wykonywanie skomplikowanych i precyzyjnych części na mikroprocesorach.Poza tym mamy również długoterminowych partnerów współpracujących w zakresie blach, tłoczenia, wtrysku i odlewania ciśnieniowego;Możemy zapewnić kompleksową obsługę, aby zrealizować cały projekt.Bez względu na nasze usługi frezowania CNC, usługi toczenia CNC lub inne usługi produkcyjne, oferujemy naszym klientom najwyższą precyzję i szybkość.Po otrzymaniu pierwszego zapytania od klientów zaczynamy badać ich projekty, traktując je jako własne projekty i proponując najlepszą metodę produkcji, aby je ożywić.

Chiny Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd profil firmy 5

Zawsze zapewniamy dobrą obsługę i wsparcie klienta, wprowadzając nowe produkty na rynek medyczny, lotniczy, motoryzacyjny i elektroniczny konsumencki. Jesteśmy wystarczająco elastyczni, wystarczająco uważni i wystarczająco uczciwi, aby zaoferować to, czego chcesz.Bez względu na rodzaj Twojego projektu, duży czy mały, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość i konkurencyjne ceny części z najlepszą obsługą.Zaangażuj nas wcześnie, pomożemy Ci mądrze wydawać pieniądze!

Chiny Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd profil firmy 6

Usługa

Chiny Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd profil firmy 0

Nasze usługi:
1. Twoje zapytanie dotyczące naszych produktów lub cen zostanie udzielone w ciągu 24 godzin
2. Dobrze wyszkolony i doświadczony personel, który odpowie na wszystkie pytania płynnie po angielsku
3. OEM i ODM, pomożemy Ci zaprojektować i wdrożyć produkt, chronić obszar sprzedaży, pomysły na projekt i wszystkie prywatne informacje
4. Możliwość comiesięcznego opracowywania nowego produktu może pomóc w powiększeniu rynku

Nasz zespół

Chiny Shenzhen Richconn Technology Co., Ltd profil firmy 0

Wprowadzenie do zarządzania naukowego:
1) Bogate doświadczenie w produkcji technicznej iprodukty wysokiej jakości w korzystnych cenach
2) Szybka reakcja na zapytania i wymagania klientów
3) Pierwsza pomoc techniczna i obsługa klientów
4) Doskonałe usługi dla naszych gości